01

O mnie
Anna Węklar

Półfinalistka programu MAM TALENT XI, założycielka i właścicielka pierwszej w Polsce szkoły akrobatyki powietrznej – AERIAL STUDIO. Nierozłącznie związana z akrobatyką sportową od ponad 15 lat. Przez długi okres należała do Kadry Narodowej i reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej. Wielokrotna Mistrzyni Polski oraz medalistka międzynarodowych zawodów i turniejów. Po zakończeniu kariery zawodniczej występowała w ogromnych światowych produkcjach artystycznych m.in.: w Macau, Chinach, Portugalii, Dominikanie, Tunezji, Kuwejcie oraz Hong Kongu. Jej specjalizacją jest szarfa wertykalna.

Anna Węklar jest absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz licencjonowanym dietetykiem sportowym. Na przełomie 2017/2018 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w Akrobatyce Powietrznej w kategorii Aerial Silk solo professional.

02

Oferta występów

AERIAL SILK

Pokaz tańca w powietrzu na podwieszonym jedwabnym materiale. Niesamowity spektakl, podczas którego akrobatka porusza się na zawrotnych wysokościach.  Pełen gracji, kobiecości i delikatności.

Pokaz wykonujemy na 8-10 metrach.

AERIAL HOOP

Przedstawienie w stalowym kole w powietrzu.

Niezwykłe połączenie tańca i akrobatyki podczas jednego występu.

Pokaz wykonujemy na 3-10 metrach.

AERIAL HEART

Występ półfinałowy z programu Mam Talent na podwieszonym sercu. Pełen uczuć i dramaturgii.

Pokaz wykonujemy na 3-10 metrach.

AERIAL HAMMOCK

AERIAL SILK DUO

AERIAL HOOP DUO

03

Mam talent

Występ castingowy
Występ półfinałowy
05

Szkoła

AERIAL STUDIO Anna Węklar

Pierwsza w Rzeszowie szkoła sztuki powietrznej, której założycielką jest Anna Węklar. W swojej ofercie posiada zajęcia na szarfach, kołach i hamakach o różnych poziomach zaawansowania dla dzieci i dorosłych. Zajęcia odbywają się na atestowanym sprzęcie najwyższej jakości, który jest priorytetem w tej zjawiskowej sztuce.